Haber & Duyurular

Kırmızı Butik ile Trendi Takip Edin

Yayınlanma Tarihi: 06/12/2020
İlkbahar yaz aylarının gelmeye başlaması ile birlikte artık dolaplarda yer alan koyu renkli kıyafetler yerlerini çok daha açık renkli kıyafetlere bırakmaya başladı. Özellikle de gençler bu konuda oldukça şanslı. Çünkü kadın giyim konusunda meydana gelen gelişmeler doğrultusunda artık kadınlar kendilerini çok daha iyi hissedecek renklere ait olan parçalar arasından seçim yaparak bunları kombinlemeyi tercih ediyorlar. Son dönemlerin gözde parçalarından biri ise kırmızı etek. Her ne kadar oldukça sert bir renge sahip olsa da doğru kullanımı sonrasında kadınları çok şık bir görüntüye eriştirmiş olacak. Pliseli ve desenli bir kırmızı etek kullanılmak istendiği zaman kadınlar bunu basit bir gömlek ya da serinleyen havalar için ince kazak ile kombin edebilirler. 
 
Pek çok kadının kullanmakta olduğu soft kazaklar ise fırfırlı ve pötikareli bir kırmızı etek ile beraber rahatlıkla kullanılabilecek; böylece gündelik şıklık en iyi şekilde tamamlanmış olacaktır. Ofiste kadın giyimin en iyi şekilde ortaya koyulabilmesi adına da yine kırmızı etekler kullanılabilecektir. Pembe ya da açık renkli bir gömlek ve başta kahverengi tonlarındaki ayakkabılar ile kombin eksiksiz olarak tamamlanmış olur. Kimi zaman kadınlar günlük kombinlerini sade ancak etkili tarzda yapmak isterler. Lakin kırmızı renkli eteği böylesi bir kombinde kullanmak onları zorlayabiliyor. Bu durumun önüne geçmek adına kırmızı renkli etek düz bir tişört ile kullanılabilir.  

Son Haberler

Kadın Giyim Modası

Geçmişten günümüze tüm sezonların, en iyi markaların ve modellerin üretmiş oldukları ka...

Devamını oku

Kadın Giyiminde Renk Oyunları

Moda kavramı her ne kadar kadın erkek fark etmeden herkes için geçerli olsa da gerek modacılar gerekse in...

Devamını oku

Kırmızı Butik ile Trendi Takip Edin

İlkbahar yaz aylarının gelmeye başlaması ile birlikte artık dolaplarda yer alan koyu renkli kıyafetler yerlerini &ccedi...

Devamını oku

Yaz Modası Trendleri

Isınan havalar ile beraber artık kadın giyim trendleri de ciddi anlamda ortaya çıkmaya başlamış durumda. Kadınla...

Devamını oku

Güncel Trendler ve Stil Önerileri

Kırmızı Butik olarak, inanıyoruz ki doğru seçimlerle giyinen her kadın güzeldir. Mağazamızda her tarza uygu...

Devamını oku
 
https://www.kirmizibutik.com/ © 2021 - Tüm Hakları Saklıdır -