Sıkça Sorulan Sorular

1. Nasıl alışveriş yapabilirim?
Beğendiğiniz ürünün renk ve bedenini seçtikten sonra “kredi kartı ile öde” butonuna tıklayarak işleminizi sizden istenen bilgileri de girerek tamamlayabilirsiniz.
 
2. Fiyatlara KDV dahil mi?
Evet, site içerisinde göreceğiniz tüm ürünlere KDV dahildir.
 
3. Ne zaman elime ulaşır?
Hafta içi saat 15:00'dan önce verdiğiniz siparişleri aynı gün kargoya veriyoruz, bu saatten sonraki siparişleriniz ertesi gün yola çıkıyor. Hafta sonu verdiğiniz siparişlerse Pazartesi günü kargolanıyor. Kargoda tüm dünyaya hizmet veren UPS ile çalışıyoruz.
 
4. Kredi kartı ile ödemelerde kart bilgilerim güvence altında mı?
Evet , kredi kartı kullanımlarınız SSL sertifikası ile güvence altına alınmıştır. Biz dahil hiç kimse kart bilgilerinize ulaşamaz. Çünkü ödeme aşamasında bankaya gönderilen bilgileri kaydetmiyoruz. Ödemelerde 3D ödeme zorunludur, bu şekilde cep telefonunuza bankanızdan gönderilen kısa mesajı girmediğiniz sürece kredi kartınız kullanılamaz.
 
5. Üründen Memnun Kalmazsam Geri İade Edebilirmiyim?
Evet Ürünlerimizden Memnun Kalmazsanız Geldiği Gün En Yakın Ups Kargo Şubesine Götürüp Geri İade Edebilirsiniz.
 
6. Öneri ve Şikayetlerimi nasıl bildirebilirim ?
Öneri ve şikayetleriniz için info@kirmizibutik.com adresimize mail atabilirsiniz. Öneri ve Şikayetleriniz titizlikle incelenip size geri dönüş en kısa sürede yetkilerimiz tarafından sağlanacaktır.
 
7. Telefonla sipariş verebilir miyim?
Ürünlerimizi 0 553 601 20 06 numaralı telefondan Hafta içi ve cumartesi günü 08:00-17:00 saatleri arasında siparişlerinizi verebilirsiniz.

 

 
https://www.kirmizibutik.com/ © 2021 - Tüm Hakları Saklıdır -